آموزش راه اندازی کافی شاپ

ما با تکیه بر دانش فنی، تجربه کاری و در اختیار داشتن تیم متخصص و کارآمد در زمینه طراحی و راه اندازی انواع رستوران ، فست فود و کافی شاپ ، خدمات خود را از ابتدای کار در اختیار مشتریان قرار میدهد.
برای بالا رفتن راندمان کار و تخصصی شدن کارها تمامی فعالیت ها در چهار بخش کلی تقسیم میشود که هر تیم به صورت کاملا حرفه ای بر روی بخشی از پروژه کار میکنند. نحوه کار آنها به اختصار در زیر بیان میشود:

۱- دپارتمان طراحی

تیم طراحی ما .پس از بازدید از مکان پروژه ،برآورد و امکان سنجی انجام میدهد، سپس طرح های اولیه و چیدمان را در اختیار مشتریان قرار داده و پس از تایید نهایی به مرحله اجرا در می آید.
هدف ما استفاده بهینه از فضاها ،ایجاد فضای خوب و دلنشین و انتقال یک حس خوب به مشتریان است.

۲- دپارتمان راه اندازی

خدمات راه اندازی کافی شاپ توسط اساتید غذا و نوشیدنی به صورت آموزش و مشاوره صورت میگیرد.
مشاوران ما از زمانی که شما تصمیم به راه اندازی یک کافی شاپ میگیرید در کنار شما خواهند بود و از برآورد هزینه،طراحی منو ،آموزش پرسنل،مشاوره خرید تجهیزات و … تا افتتاح و خدمات پشتیبانی ، کلیه ی خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک میکنند تا چشم اندازی روشن از آینده خود داشته باشید و شاهد موفقیت روز افزون آن باشید.

۳- دپارتمان تجهیزات

تیم فروش ضمن مشاوره در ارتباط با انتخاب تجهیزات کمک میکند تا مناسبترین ان  را با بهترین قیمت برای کافی شاپ خود خریداری نمایید. که ضمن در نظر گرفتن بودجه اختصاص یافته،کیفیت استاندارد و مناسب را هم پوشش دهد.

۴- برندینگ

این مجموعه با دراختیار داشتن مشاور حرفه ای در زمینه برندینگ در خلق ایده های نو همراه شما میباشد و به شما کمک میکند تا از امکانات و شرایط ،بیشترین بهره وری را در راستای معرفی برند و برندینگ داشته باشید.
برندسازی پروسه ای است که نیاز به برنامه ریزی و توجه خاص دارد. ما با معرفی دکتر محمد رضا عبداله بیکی این اطمینان را به شما میدهد که با یک برنامه ریزی دقیق بتوانید کسب و کار خود را در این زمینه ارتقا بخشید و با مشاوره و طی کردن مسیر اصولی تبدیل به یک برند شوید.

آموزش راه اندازی کافه شاپ

نکات مهم برای راه اندازی کافی شاپ

انتخاب افراد به عنوان نیرو ، سفارشها ، طراحی لوگو و تبلیغات در زمان مناسب
طراحی و دکوراسیون داخلی زیبا و مناسب با نوع سرویس دهی
طراحی منو متنوع و کامل و متشکل از آیتمهای به روز و جذاب برای تمام سلیقه ها
انتخاب تجهیزات و چیدمان وسایل با کیفیت متناسب با منو (در این مرحله استعلام قیمت و خرید مناسب بسیار مهم است)
طراحی بسته بندی و گرافیک ظروف
آموزش به پرسنل و مشاوره به مدیران

آموزش راه اندازی کافه شاپ

موفقیت در راه اندازی کافی شاپ

بسیاری از کافی شاپ ها در ابتدای کار  با شروع به همکاری با پرسنلی که قبلاٌ در کافی شاپ فعالیت داشته اند تصور می کنند که به موفقیت خواهند رسید و فکر می کنند که اگر مبلغی برای راه اندازی کافی شاپ ندهند ، آن مبلغ بر ایشان پس انداز خواهد شد در صورتی که با این تصور اشتباه در قدم اول خود را وابسته به پرسنل خود میکنند و پس از مدتی این پرسنل با توقعات نابجا درخواست هایی میکنند که اگر برآورده نشود آن واحد صنفی را ترک میکنند و این نقطه شکست آن واحد صنفی محسوب میشود بدلیل اینکه حتی اگر شخص دیگری هم جایگزین پرسنل قبلی شود سلیقه خود را اعمال می کند و میهمان دچار دوگانگی میشود و با تکرار این موضوع تعداد مشتریان روز به روز کم  شده و در پایان باعث به شکست خواهد شد .
حفظ کیفیت کار و استمرار در آن و همچنین آموزش صحیح به پرسنل و کارمندان ، باعث تبدیل شدن کافی شاپ شما به یک برند معتبر می شود.
طراحی و دکوراسیون داخلی به شکلی که فضا ، حسی دوستانه و آرامش بخش را به مشتریان القا کند ، از جمله مواردی است که باید حتما رعایت شوند ؛ زیرا امروزه کافی شاپ ها ، مکان هایی برای ملاقات های دوستانه و کاری است که شاید حتی چند ساعت طول بکشند.

موسیو کافی اینجاست. ما به شما در راه اندازی یک کافی شاپ مدرن و موفق، مشاوره و یاری می رسانیم.