آموزش راه اندازی فست فود

ما با تکیه بر دانش فنی ،تجربه کاری و در اختیار داشتن تیم متخصص و کارآمد در زمینه طراحی و راه اندازی انواع رستوران ، فست فود و کافی شاپ، خدمات خود را از ابتدای کار در اختیار مشتریان قرار میدهد.
برای بالا رفتن راندمان کار و تخصصی شدن کارها تمامی فعالیت ها در چهار بخش کلی تقسیم میشود که هر تیم به صورت کاملا حرفه ای بر روی بخشی از پروژه کار میکنند . نحوه کار آنها به اختصار در زیر بیان میشود:

۱- دپارتمان طراحی

تیم طراحی ما .پس از بازدید از مکان پروژه ،برآورد و امکان سنجی انجام میدهد، سپس طرح های اولیه و چیدمان را در اختیار مشتریان قرار داده و پس از تایید نهایی به مرحله اجرا در می آید.
هدف ما استفاده بهینه از فضاها ،ایجاد فضای خوب و دلنشین و انتقال یک حس خوب به مشتریان است.

۲- دپارتمان راه اندازی

خدمات راه اندازی فست فود و راه اندازی کافی شاپ توسط اساتید غذا و نوشیدنی به صورت آموزش و مشاوره صورت میگیرد.
مشاوران ما از زمانی که شما تصمیم به راه اندازی یک ،فست فود یا کافی شاپ میگیرید در کنار شما خواهند بود و از برآورد هزینه،طراحی منو ،آموزش پرسنل،مشاوره خرید تجهیزات و … تا افتتاح و خدمات پشتیبانی ، کلیه ی خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهند و به شما کمک میکنند تا چشم اندازی روشن از آینده رستوران خود داشته باشید و شاهد موفقیت روز افزون آن باشید.

۳- دپارتمان تجهیزات

تیم فروش ضمن مشاوره در ارتباط با انتخاب تجهیزات آشپزخانه به شما کمک میکند تا مناسبترین تجهیزات را با بهترین قیمت برای فست فود و یا کافی شاپ خود خریداری نمایید.همانطور که میدانید تجهیزات آشپزخانه تاثیر بسزایی در کیفیت غذایی دارد.پس بسیار مهم است که تجهیزات برودتی ، آماده سازی ، پخت ، شست و شو و تجهیزات جانبی به صورتی انتخاب شود که ضمن در نظر گرفتن بودجه اختصاص یافته،کیفیت استاندارد و مناسب را هم پوشش دهد.

۴- برندینگ

این مجموعه با دراختیار داشتن مشاور حرفه ای در زمینه برندینگ در خلق ایده های نو همراه شما میباشد و به شما کمک میکند تا از امکانات و شرایط ،بیشترین بهره وری را در راستای معرفی برند و برندینگ داشته باشید.
برندسازی پروسه ای است که نیاز به برنامه ریزی و توجه خاص دارد. ما با معرفی دکتر محمد رضا عبداله بیکی این اطمینان را به شما میدهد که با یک برنامه ریزی دقیق بتوانید کسب و کار خود را در این زمینه ارتقا بخشید و با مشاوره و طی کردن مسیر اصولی تبدیل به یک برند شوید.
 
اگر بخواهیم به تاریخچه فست فود بنگریم ، اولین فست فود در کشور امریکا در سال 1912 در ایالت نیویورک راه اندازی شد.
امروزه فست فود ها در بین تمامی افراد علاقه مندان زیادی دپیدا کرده و یکی از صنعت های موفق در جهان است.
آموزش راه اندازی فست فوت
اما برای موفقیت در راه اندازی فست فود ، باید به صدورت صحیح و با رعایت استاندارد عمل کرد.
برای راه اندازی فست فود ، باید موارد زیر را در نظر گرفت :

  • درآمد و هزینه فست فود

باید هزینه اجاره ملک از جمله پول پیش ، و اجاره بها ماهانه به نسبت مکان مورد نظر ، متراژ مکان و هزینه تهیه تجهیزات فست فود ، و جا به جایی آن ها ، هزینه طراحی و دکوراسیون داخلی مناسب با فضای فست فود را در نظر داشته باشید.
همچنین تهیه مواد اولیه ، هزینه مصرف انرژی ، و حقوق ماهیانه کادر فست فود باید به صورت سالیانه جمع گردد ؛ و از میانگین درآمد سالانه فست فود شما کسر گردد.
این موارد اولین گام در برنامه ریزی فست فود شماست ؛ پس باید به صورت حساب شده و دقیق موارد بالا را انتخاب نمایید.

  • کیفیت و بهداشت مناسب

تنوع منو شما ، بسیار مهم است ؛ بگونه ای که ، تمام مواد غذایی مانند گوشت قرمز ، گوشت مرغ ، محصولات دریایی ، انواع سبزیجات و غذا های متنوع گیاهی به شکلی کامل و با رعایت حد اکثری نکات بهداشتی ، عرضه گردند.

  • طراحی داخلی و دکوراسیون

نوع رنگ آمیزی ، نورپردازی ، مبلمان ، جدا بودن مکان آشپزخانه و محل مشتریان و حفظ آرامش آن ها ، نوع چیدمان وسائل و ایجاد فضای سبز کوچک و جذاب در فست فود از جمله کار هایی است که می توان در این گام انجام داد.
 

  • آموزش

آموزش کارکنان فست فود ، برای برخورد با مشتری و انجام دادن درست و استاندارد کار ها ، یکی از مهم ترین گام های یک فست فود محسوب می شود.
آموزش راه اندازی فست فوت